home
Profil firmy DAJPP
Kontakty
Závěsné popruhy textilní netkané (skládané)
Závěsné popruhy textilní tkané (ploché)
Zajišťovací soupravy pro bezpečný transport
Závěsné vázací řetězy
Závěsná vázací ocelová lana
Kombinované vázací prostředky
Ochranné prostředky
Kovové komponenty
Ostatní příslušenství Šnůry a lana Tkaničky

Firma DAJPP s.r.o. byla založena v roce 1994 se zaměřením na textilní výrobu. Byla založena jako společnost s ručením omezeným. Výroba vázacích prostředků byla plně zahájena v roce 1995. Protože se jedná o výrobky bezpečnostní, na kterých záleží v mnohých případech na kvalitě a možnosti přemísťování břemen, a tím i na bezpečnosti lidí a bezpečnosti majetku, musely být proto námi vyráběné vázací prostředky certifikovány. Z tohoto důvodu byl začátek výroby takto pozdržen. V této době se jednalo o vázací prostředky textilní vyráběné ze 100% polyesteru.

Z důvodu zvyšování poptávek ze strany zákazníku a konkurence musela naše firma zařadit do svého výrobního sortimentu také další druhy vázacích prostředků. Tedy v současné době se jedná o vázací prostředky textilní, ocelové i řetězové. Nedílnou součástí našeho sortimentu je samozřejmě i nabídka komponentů pro vázací techniku a výroba zajišťovacích souprav pro zabezpečení břemen při transportu.

Naše společnost je držitelem výrobkových certifikátů ke všem výše uvedeným typům bezpečnostních výrobků.

Samostatnou kapitolou našeho výrobního sortimentu je výroba pletených a stáčených šňůr a lan a to jak technických, tak také galanterních pro textilní průmysl, včetně tkaniček do obuvi.


získané certifikáty
 DAJPP s.r.o., 2018 | Přidat stránku mezi oblíbené | Nastavit jako výchozí 
Výrobní program | Informace o firmě | Kontaktní informace | Novinky 

Tel.: +420 603 588 204, E-mail: info@dajpp.cz 
Průmyslová 894/1, 747 23 Bolatice, Česká republika
www.dajpp.cz